Mirma
- płeć: samica
- wiek: 3 lata
- typ rasy: mieszaniec
- miejsce: Arturowo / Kujawsko-Pomorskie
- umaszczenie: czarno-białe
- charakter: spokojny, uległy, kontaktowy, pieszczoch
- toleruje: dzieci, koty
- tryb życia: domowy wychodzący
- zdrowie: wysterylizowany, odrobaczony, odpchlony
- dowóz: w obrębie miasta
- Oferta adopcyjna jest nieaktywna lub została wycofana.
Mirma to bardzo grzeczna i ułożona kotka. Wychowana w mieszkaniu, porzucona na ulicy, obecnie przebywa w domu tymczasowym. Kotka została wysterylizowana. Jest nauczona załatwiania do kuwety. Jest też bardzo posłuszna - nie niszczy nic w domu. Lubi przebywać z ludźmi, lubi być pieszczona i bardzo potrzebuje czułości. Przychodzi, gdy zawoła się ją po imieniu.
podobne
-

- Figa
- płeć: samica
- wiek: 9 miesięcy 1 tydzień
- Łódzkie
Pamiętaj!
Wyprawka dla kotaProsimy pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu odpowiedniej wyprawki dla kota. W skład takiej wyprawki wchodzą:
- transporter
- kocia kuweta i łopatka do jej czyszczenia
- żwirek
- zabezpieczenie okien / balkonu
- dobrej jakości karma
- miski na karmę i na wodę
Dodatkowo warto zakupić drapak
oraz kocie zabawki.
Odbiór zwierzęcia
Po kota prosimy przyjechać z transporterem (plastikowy transporter lub wiklinowy zamykany koszyk), aby kot w czasie drogi do domu nie uciekł.
Pamiętajcie Państwo, że po odbiór zwierzęcia możecie przyjechać dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu tego z nami!
Istnieje możliwość dowiezienia zwierzęcia do innego miasta. Szczegóły prosimy najpierw uzgodnić z nami.
Informacje

Zwierzę z Fundacji Kocia Dolina może zostać zaadoptowane wyłącznie przez osobę pełnoletnią.
Zastrzegamy sobie prawo do niewydawania zwierzęcia osobie, która w naszej ocenie nie jest odpowiednim opiekunem.
