Zorka

płeć: samica
wiek: 2 lata 8 miesięcy
typ rasy: mieszaniec
miejsce: Bydgoszcz / Kujawsko-Pomorskie
umaszczenie: czarno-białe
charakter: nieśmiały
toleruje: psy, koty
tryb życia: domowy niewychodzący
zdrowie: wysterylizowany, zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony
dowóz: w obrębie miasta

Zorka wybrała jedną z piwnic w bloku jako schronienie przed zimnem. Jej zachowanie jednak wskazuje, że była kotem domowym lub blisko związanym z osobą dokarmiającą. Została zatem zabrana do domu tymczasowego. Początkowo dość głośno manifestowała, że nowe miejsce jest obce i nie jest z niego zadowolona. Po jakimś czasie jednak przekonała się, że ludzie są mili, nie chcą jej zrobić krzywdy, jest ciepło, są zabawki, pełne miski – nie ma czym się martwić. Zaczęła zatem korzystać z życia, objadać się jak mały bączek i bawić wszystkim, co wpadło jej w łapki.

Zorka musiała ciężko chorować na oczy – na jednym oczku ma mgiełkę, zaś drugie oczko jest niedowidzące. Zauważono to dopiero po kilku dniach, kiedy jedna ze źrenic nie reagowała na światło równie szybko, co druga. Ale nie jest to wada widoczna i nie przeszkadza kotu. Za to na pewno dodaje jej uroku – kotek z różnymi oczyma.

  1. kontakt w sprawie adopcji
  2. pokaż kontakt
Zaadoptuj Zorkę

Opublikuj na Facebooku Pobierz ulotkę (pdf)
Podziel się

podobne

Ugryź
Ugryź
płeć: samiec
wiek: 1 rok 9 miesięcy
Kujawsko-Pomorskie
Stworek
Stworek
płeć: samiec
wiek: 4 miesiące 1 tydzień
Kujawsko-Pomorskie
Delfin
Delfin
płeć: samiec
wiek: 1 rok 9 miesięcy
Kujawsko-Pomorskie
Kazimierz
Kazimierz
płeć: samiec
wiek: 1 rok 8 miesięcy
Kujawsko-Pomorskie
Ugryź senior
Ugryź senior
płeć: samiec
wiek: 5 lat 2 miesiące
Kujawsko-Pomorskie
Ramzesik
Ramzesik
płeć: samiec
wiek: 1 rok 8 miesięcy
Kujawsko-Pomorskie

Pamiętaj!

Wyprawka dla kota

Prosimy pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu odpowiedniej wyprawki dla kota. W skład takiej wyprawki wchodzą:

Dodatkowo warto zakupić drapak
oraz kocie zabawki.

Odbiór zwierzęcia

Weź transporter

Po kota prosimy przyjechać z transporterem (plastikowy transporter lub wiklinowy zamykany koszyk), aby kot w czasie drogi do domu nie uciekł.

Uzgodnij termin odbioru

Pamiętajcie Państwo, że po odbiór zwierzęcia możecie przyjechać dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu tego z nami!

Dowóz do innego miasta

Istnieje możliwość dowiezienia zwierzęcia do innego miasta. Szczegóły prosimy najpierw uzgodnić z nami.

Informacje



Uwaga!

Zwierzę z Fundacji Kocia Dolina może zostać zaadoptowane wyłącznie przez osobę pełnoletnią.

Zastrzegamy sobie prawo do niewydawania zwierzęcia osobie, która w naszej ocenie nie jest odpowiednim opiekunem.